Layout Options

 • Fixed Header
  Makes the header top fixed, always visible!
 • Fixed Sidebar
  Makes the sidebar left fixed, always visible!
 • Fixed Footer
  Makes the app footer bottom fixed, always visible!

Header Options

 • Choose Color Scheme

Sidebar Options

 • Choose Color Scheme

Main Content Options

 • Page Section Tabs
Hakkımızda
Erdoganev Mobilya Kimdir?

Sipariş, Satış, Teslimat tüm süreçlerini kendileri yüreten aile şirketidir.

Neden Erdoğan Ev Mobilya?

Satıştan teslimata tüm süreçlerini kendileri yüreten Erdoğan Ev Mobilya şirket çalışanları, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için müşterileri ile birebir iletişime geçip, istanbul ve gebze teslimatlarını kendi ekipleriyle beraber yapmaktadır

İlk temastan itibaren son teslimat sürecine kadar müşteri ile irtibat halinde olan Şirket Çalışanı Aile üyeleri size daha hızlı çözüm sağlayabilir. Ayrıca aile şirketi olması internet siparişlerinizin daha güvenli şirket tarafından verilmesi sipariş veren müşterilere ayrıcalık oluşturabilir. Özellikle masa sandalye takımlarında 1- 7 gün arasında hızlı teslimat yapabiliyor olması, ürün sipariş , üretim, teslimat, montaj aşamalarını bire bire kendileri yapıyor olmaları internet siparişlerinde bazı riskleri sizin için ortadan kaldırıyor olabilir.

Özellikle internetten verilen siparişleri hemen işleme almayıp, müşteriye üretim, teslimat, hammadde detaylarını anlatıp akabinde onay verilmesi halinde siparişi işleme almaları sizelere ayrıcalık sağlayabilir.

Vizyon

Mutlu müşteri kitlesini daha çok kişiye ulaşarak genişletmek